Eurovíkend Londýn 2022

Tudor Grantour: Jedny falešné hodinky, tři způsoby

Řada Tudor Grantour má tři výrazné modely, z nichž všechny poskytují své vlastní charakteristické sady a funkce sestávající z možností náramků, barev číselníku a strojků. S tolika možnostmi je snadné najít referenci, která vyhovuje vašemu životnímu stylu a preferencím hodinek, a přitom zůstane věrná svému stylu závodních hodinek.Prvním jsou „tříručičkové“ repliky hodinek rolex Grantour Date s minutovou, centrální hodinovou a vteřinovou ručičkou. Ze všech tří verzí Grantour je tato varianta možná nejuniverzálnější. Zatímco jeho design zrcadlí design jeho protějšků s chronografem, absence subciferníků na Grantour Date má za následek čistý styl, který je stejně vhodný do kanceláře, jako je spárován se smokingem nebo na závodní dráhu.

Pouzdro hodinek měří 42 mm a je vyrobeno z nerezové oceli v saténovém a vysoce lesklém provedení. Navíjecí korunka chrání strojek 2824 z hloubky až 150 metrů. Pevný rám z nerezové oceli má černý lakovaný povrch a velmi dobře čitelné arabské stupnice inspirované Porsche. Možná zjistíte, že ciferník má sice jednoduchý design, ale ve skutečnosti je neuvěřitelně funkční. Ručičky mečů jsou vyplněny dobře viditelným lume, na 3hodinovém ukazateli je vidět datumové okénko a ciferník s jedinečným vroubkovaným designem krouží minutová stopa.

repliky hodinek

Dvouregistrová replika Tudor Grantour je považována za nejinovativnější ze tří hodinek Grantour. Zatímco tradiční chronografy, jako je Rolex Daytona, vyžadují ke spuštění, zastavení a resetování funkce časovače tři samostatná kliknutí na tlačítka, tyto dva modely lze resetovat i za chodu jednoduchým kliknutím na boční tlačítko umístěné na 4hodinová značka. Funkce Fly-Back je nejen pohodlnější, ale poskytuje mnohem spolehlivější čtení, protože uživatel nemusí klikat na více bočních tlačných prvků, aby si udržel čas.

Poslední variací Tudorovy závodní ikony je tříregistrový Grantour s komplexním strojkem Valjoux 7753 vyvinutým tak, aby zahrnoval 30minutový totalizér a 12hodinový počítadlo na číselníku. O tom, že se jedná o skutečně působivý chronograf, svědčí i samotný číselník. Už jen červené akcenty na celém ciferníku vám prozradí, že tento Grantour byl stvořen pro rychlost. Minutové hashe jsou přítomny na všech třech variantách a umožňují uživateli měřit rychlosti s neuvěřitelnou přesností.

Grantour je k dispozici buď s černým, stříbrným nebo bílým ciferníkem a je dodáván buď v nerezové oceli, nebo dvoubarevné oceli a 18karátovém růžovém zlatě, ale záleží na tom, pro jakou variantu se rozhodnete. Ať už dáváte přednost Grandtour Date, Grandtour Fly-Back nebo chronografu, všechny jsou úžasné.

Zkuste speciálně nastavené vyhledávání pro Vaši nejlevnější dovolenou.


Doporučujeme Vám destinace na Eurovíkend:
Londýn DOVOLENÁ EUROVÍKEND 2022 cena od 1600 Kč/os. - vyhledávání nejlevnějších zájezdů on-line | Reklama zde
[ochrana osobních údajů]